Zapisy

UCZESTNICY:

img_1607

Ważne informacje! Przeczytaj, zanim uzupełnisz formularz!

Zapisy na V edycję „Skołowanego Weekendu” można dokonać poprzez uzupełnienie formularza, do którego link znajduje się poniżej.

 

<Formularz zgłoszeniowy dla uczestników -zapisy zakończone>

ZAPISY JUŻ WYSTARTOWAŁY!

 

W podpunkcie „Tryb zapisów” dokonuje się wyboru pomiędzy zapisami grupowymi a indywidualnymi. Zapisy grupowe są przeznaczone tylko dla grup zorganizowanych, gdzie wszystkie zapisane dzieci wezmą udział we wszystkich zaznaczonych zajęciach. Jeśli w takich grupach tworzą się „podgrupy” (związane z innymi zainteresowaniami itp.) prosimy o zapisanie każdej takiej „podgrupy” oddzielnie.

Zapisy indywidualne przeznaczone są dla wszystkich innych uczestników.

Drogi Rodzicu! Jeśli chcesz zapisać więcej, niż jedno dziecko na zajęcia – wypełnij formularz dla każdego z nich osobno. (1 uczestnik = 1 formularz)img_1333

Zapisy trwają do czwartku (24.03.2017) do godziny 20:00! Po podanym terminie możliwość uzupełnienia formularza zostanie zablokowana.

Zgodnie z konwencją „Skołowanego”, wykłady oraz warsztaty zostały podzielone na trzy poziomy: dla szkoły podstawowej, gimnazjum i szkoły średniej. Mimo to, w tym roku zachęcamy do eksperymentowania i wybierania zajęć z różnych poziomów! Szczególnie polecamy wykłady dla szkół średnich gimnazjalistom.

 

Ponadto serdecznie zapraszamy na wykład otwierający V edycję Festiwalu, który odbędzie się w sobotę o 12:15 i zostanie poprowadzony przez GOŚCIA SPECJALNEGO – Radka Brzózki.

17121742_1678995795449228_534117053_o
Chcielibyśmy także poinformować, że część spośród planowanych wykładów i warsztatów mają ograniczoną liczbę miejsc. Na stronie głównej regularnie będą umieszczane informacje dotyczące stanu zapisów na te warsztaty.

[Dotyczy wszystkich zajęć!] Ze względu na ograniczoną pojemność sal, o udziale w zajęciach decyduje kolejność zgłoszeń! Będziemy je na bieżąco monitorować i, również na stronie głównej, informować o tych, na które zapisy zostały zablokowane.

Potwierdzenie zapisu na wybrane zajęcia zostanie wysłane na maila podanego w formularzu.

Może zdarzyć się sytuacja, że nie będziemy w stanie przyjąć większej grupy na konkretne zajęcia – wtedy będziemy kontaktować się mailowo/telefonicznie.

 

WYKŁADOWCY: zapraszamy do wypełnienia formularza znajdującego się w podstronie img_1589Zapisy dla wykładowców

<Formularz zgłoszeniowy dla wykładowców-zapisy zakończone>

 

Zapisz

Zapisz

Zapisz