Warsztaty

Szkoły podstawowe klasy 4-6Szkoła podstawowa klasy 7-8 + oddziały gimnazjalneSzkoła średnia
Mikrobiologia - czy można spojrzeć bakterii w oczy?
Koło:   SKN przy Zakładzie Biologii Medycznej
Prowadzący:  Sylwia Jarzynka, Anna Minkiewicz, Kamila Strom, Aleksandra Ostrowska, Wiola Bzowska, Jowita Borkowska, Klaudia Smyrek

Dzień i godzina: Sobota, 10:15-11:00/11:15-12:00

Opis: (kliknij aby zobaczyć abstrakt)
Jak budować osiedle, w którym się dobrze mieszka?
Koło:   Koło Naukowe Gospodarki Przestrzennej Politechniki Warszawskiej
Prowadzący:  Agnieszka Lemańczyk, Oktawia Miłuch, Jakub Kaczorowski

Dzień i godzina: Sobota, 12:15-14:00

Opis: (kliknij aby zobaczyć abstrakt)
Laboratorium chemiczno-biologiczne
Koło:   Koło Naukowe Chemii Biologicznej „Nukleotyd”
Prowadzący:  Sebastian Gołojuch, Radosław Wójcik, Natalia Baran, Mateusz Fido

Dzień i godzina: Sobota, 12:15-13:00/13:15-14:00

Opis: (kliknij aby zobaczyć abstrakt)
Kiedy fizyk igra z chemią
Koło:   SKN „Nanorurki”
Prowadzący:  Alexander Korneluk

Dzień i godzina: Niedziela, 12:15-13:00/13:15-14:00

Opis: (kliknij aby zobaczyć abstrakt)
Klik&fun
Koło:   Koło Naukowe Wydział Nauk o Zwierzętach – Sekcja Kynologiczna
Prowadzący:  Agnieszka Siedlecka

Dzień i godzina: Niedziela, 10:15-12:00/12:15-14:00

Opis: (kliknij aby zobaczyć abstrakt)
Sekretne życie drzew; Tajemniczy świat owadów
Koło:   Koło Naukowe Przyrodników UKSW
Prowadzący:  Agnieszka Żelizkowicz, Ewelina Broma, Kacper Steplowski, Paweł Plichta, Paweł Pełka, Szymon Piejdak, Anna Gołąb, Anna Ciesielska, Mariola Michalak, Olgierd Kubiszewski, Łukasz Więckowski

Dzień i godzina: Niedziela, 10:15-11:00/11:15-12:00

Opis: (kliknij aby zobaczyć abstrakt)
Mikrobiologia - czy można spojrzeć bakterii w oczy?

Koło:   SKN przy Zakładzie Biologii Medycznej
Prowadzący:  Sylwia Jarzynka, Anna Minkiewicz, Kamila Strom, Aleksandra Ostrowska, Wiola Bzowska, Jowita Borkowska, Klaudia Smyrek

Dzień i godzina: Sobota, 10:15-11:00/11:15-12:00

Opis: (kliknij aby zobaczyć abstrakt)
Owocowe DNA

Koło:   Koło Naukowe Biotechnologów „Herbion”
Prowadzący:  Natalia Bednarek, Monika Bielska, Dominik Bielecki, Anastasia Hrunyk, Katarzyna Jankowska, Joanna Jasińska, Agata Krosman, Ewelina Kołodziejek, Paulina Musolf, Karolina Olszewska, Martyna Paul, Michał Sawicki

Dzień i godzina: Sobota, 10:00-11:00/11:10-12:10

Opis: (kliknij aby zobaczyć abstrakt)
Zarządzanie projektami - jak to ugryźć?
Koło:   Studenckie Koło Naukowe Zarządzania Projektami
Prowadzący: Aleksandra Pryczek

Dzień i godzina: Sobota, 12:15-14:00

Opis: (kliknij aby zobaczyć abstrakt)

Ostatni dzwonek, czyli chemiczne warsztaty maturalne
Koło:   Chemiczne Koło Naukowe „Flogiston”
Prowadzący: Katarzyna Tutaj

Dzień i godzina: Niedziela, 10:15-12:00

Opis: (kliknij aby zobaczyć abstrakt)
Warsztaty negocjacyjne - Kryzys na Marsie
Koło:   Koło Naukowe Studentów Psychologii Sekcja Psychologii Lotniczej i Kosmicznej
Prowadzący: Marta Bryzek, Kinga Kubaczuk, Katarzyna Prekurat, Karolina Rudowska, Dominika Twardowska

Dzień i godzina: Niedziela, 12:15-14:00

Opis: (kliknij aby zobaczyć abstrakt)
Owocowe DNA

Koło:   Koło Naukowe Biotechnologów „Herbion”
Prowadzący:  Natalia Bednarek, Monika Bielska, Dominik Bielecki, Anastasia Hrunyk, Katarzyna Jankowska, Joanna Jasińska, Agata Krosman, Ewelina Kołodziejek, Paulina Musolf, Karolina Olszewska, Martyna Paul, Michał Sawicki

Dzień i godzina: Sobota, 10:00-11:00/11:10-12:10

Opis: (kliknij aby zobaczyć abstrakt)
Elektronika od podstaw
Organizacja: Kursy Elektroniki
Prowadzący:  Patryk Synowiec

Dzień i godzina: Niedziela, 12:15-14:00

Opis: (kliknij aby zobaczyć abstrakt)