Szkoła Średnia

Wykłady zostały podzielone na dwa dni. Aby je obejrzeć, przewiń stronę w dół, lub użyj poniższych łączy:
Wykłady w Sobotę
Wykłady w Niedzielę

Program na sobotę, 23 kwietnia

Godzina 10:15
Od pomysłu do przemysłu – jak zarobić pierwszy milion?
Koło: Koło Naukowe Finansów i Makroekonomii
Prowadzący: Maja Kalinowska, Ewa Kurek, Sebastian Wieczorek
Typ zajęć: Warsztat

Czas trwania: 2h

Opis: (kliknij aby rozwinąć)
Płazy Bezogonowe Kampinoskiego Parku Narodowego - wszystko co musisz o nich wiedzieć
Koło: Międzywydziałowe Koło Naukowe Biologów
Prowadzący: Klaudia Gawrysiak
Typ zajęć: Wykład
Opis: (kliknij aby rozwinąć)
Cycki są fajne! , czyli krótki przewodnik o zdrowym biuście
Koło: Europejskie Stowarzyszenie Studentów Medycyny EMSA w Warszawie
Prowadzący: Magdalena Jabłońska
Typ zajęć: Wykład
Opis: (kliknij aby rozwinąć)
Godzina 11:15
Strach się nie bać
Koło: Koło Naukowe Studentów Psychologii – Sekcja Psychologii Ewolucyjnej „DARWIN”
Prowadzący: Kinga Kubaczuk, Agata Kajkowska
Typ zajęć: Wykład
Opis: (kliknij aby rozwinąć)
Godzina 12:15
Rola współczesnej inżynierii w medycynie
Koło: Studenckie Koło Naukowe Biomechaniki i Inżynierii Biomedycznej „BioMech”
Prowadzący: Maciej Stasiło
Typ zajęć: Warsztat
Opis: (kliknij aby rozwinąć)
Wykład otwierający: Udział pracowników i studentów Wydziału Geodezji i Kartografii PW w badaniach polarnych
Jednostka: Wydział Geodezji i Kartografii Politechniki Warszawskiej
Prowadzący: dr hab. inż. Andrzej Pachuta, prof PW
Godzina 13:15
Od sygnału do robota mobilnego, czyli jak sterowanie robi z inżyniera czarodzieja
Koło: Koło Naukowe Automatyki Przemysłowej
Prowadzący: Przemysław Zorychta, Emilia Abramowicz, Bartosz Kliminowski
Typ zajęć: Warsztat
Opis: (kliknij aby rozwinąć)
Kilka słów o Biblii, czyli poszukiwania jedynej świętej księgi chrześcijaństwa
Koło: Koło Naukowe Doktorantów Biblistyki
Prowadzący: Mateusz Krawczyk, Katarzyna Kozera, Jolanta Czarzasta, Ewa Skóra, Justyna Słowińska
Typ zajęć: Wykład
Opis: (kliknij aby rozwinąć)
Różnice między kobietami a mężczyznami dotyczące działań przestępczych
Koło: Koło Naukowe Studentów Psychologii – Sekcja Sądowa i Penitencjarna „OMERTA”
Prowadzący: Alicja Szpiech, Julia Ługowska, Wojciech Pietrzak
Typ zajęć: Wykład
Opis: (kliknij aby rozwinąć)
Godzina 14:15
Zarządzanie projektami na przykładzie budowy łodzi solarnej
Koło: Studenckie Koło Naukowe Zarządzania Projektami
Prowadzący: Gabriel Machowski
Typ zajęć: Warsztat

Czas trwania: 2h

Opis: (kliknij aby rozwinąć)
Projekt Matura – Zarządzanie czasem
Koło: Koło Naukowe Zarządzania Projektami PMArt
Prowadzący: Iwona Rojek
Typ zajęć: Wykład
Opis: (kliknij aby rozwinąć)
Zastosowanie materiałów wybuchowych w inżynierii materiałowej
Koło: Koło Naukowe Chemików
Prowadzący: Łukasz Gutowski, Marcin Hara
Typ zajęć: Wykład
Opis: (kliknij aby rozwinąć)
Godzina 15:15
Matki, żony i kochanki. Biblijny obraz kobiety
Koło: Koło Naukowe Studentów Turystyki Krajów Biblijnych
Prowadzący: Hanna Kamińska, Ewa Skóra
Typ zajęć: Wykład
Opis: (kliknij aby rozwinąć)
Skanery Sci-Fi, czyli o badaniu materii światłem
Koło: Chemiczne Koło Naukowe „Flogiston”
Prowadzący: Marcin Orawiec
Typ zajęć: Wykład
Opis: (kliknij aby rozwinąć)
Jak stworzyć dom dla zwierzęcia, które ma już dom?- utrzymanie ślimaków afrykańskich
Koło: Międzywydziałowe Koło Naukowe Biologów
Prowadzący: Anna Kacprzyk
Typ zajęć: Wykład
Opis: (kliknij aby rozwinąć)

Program zajęć na niedzielę, 24 kwietnia

Godzina 10:15
Czarna dziura we wszechświecie
Koło: Koło Naukowe „Konstruktor”
Prowadzący: Karol Janaszek
Typ zajęć: Wykład
Opis: (kliknij aby rozwinąć)
Warsztaty pielęgniarskie
Koło: Studenckie Koło Naukowe przy Zakładzie Podstaw Pielęgniarstwa
Prowadzący: Dorota Radwańska
Typ zajęć: Warsztat
Opis: (kliknij aby rozwinąć)
Godzina 11:15
Fetysz – a co to za zwierzę?
Koło: Międzywydziałowe Koło Naukowe Biologów
Prowadzący: Tomasz Obrębski
Typ zajęć: Wykład
Opis: (kliknij aby rozwinąć)
Warsztaty pielęgniarskie
Koło: Studenckie Koło Naukowe przy Zakładzie Podstaw Pielęgniarstwa
Prowadzący: Dorota Radwańska
Typ zajęć: Warsztat
Opis: (kliknij aby rozwinąć)
Godzina 12:15
Hodowla in vitro roślin leczniczych w teorii i praktyce
Koło: Studenckie Koło Naukowe „Herba”
Prowadzący: Kamil Szala
Typ zajęć: Warsztat
Opis: (kliknij aby rozwinąć)
Co w trawie piszczy, czyli na czym i co gra polski świerszcz. O tradycjach muzycznych Polski – tańcach, instrumentach i pieśniach
Koło: Koło Naukowe Etnomuzykologii
Prowadzący: Olga Kozieł
Typ zajęć: Wykład
Opis: (kliknij aby rozwinąć)

 

Godzina 13:15
Zorganizuj konferencję
Koło: Koło Naukowe Zarządzania Projektami PMArt
Prowadzący: Łukasz Skrzos
Typ zajęć: Warsztat

Czas trwania: 2h

Opis: (kliknij aby rozwinąć)
Jak skutecznie motywować sportowców - praktyczna psychologia sportu
Koło: Koło Naukowe Studentów Psychologii – Sekcja Psychologii Sportu
Prowadzący: Jakub Sobczyk
Typ zajęć: Warsztat
Opis: (kliknij aby rozwinąć)
Cuda – nie: zwidy – o cudach biblijnych z perspektywy nauki
Koło: Koło Naukowe Katechetyków
Prowadzący: Aneta Rayzacher-Majewska
Typ zajęć: Wykład
Opis: (kliknij aby rozwinąć)
Godzina 14:15
Jak dobieramy się w pary?
Koło: Koło Naukowe Studentów Psychologii – Sekcja Seksuologiczna
Prowadzący: Katarzyna Włodarska
Typ zajęć: Wykład
Opis: (kliknij aby rozwinąć)
Historia podboju kosmosu – poprzez lądowanie ludzi na Księżycu, wahadłowce kosmiczne, aż do czasów obecnych.
Koło: Studenckie Koło Astronautyczne
Prowadzący: Michał Hałoń
Typ zajęć: Wykład
Opis: (kliknij aby rozwinąć)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.