Gimnazjum

Wykłady zostały podzielone na dwa dni. Aby je obejrzeć, przewiń stronę w dół lub użyj poniższych łączy:
Wykłady w Sobotę
Wykłady w Niedzielę

Wykłady w sobotę, 23 kwietnia

Godzina 10:15
Palący temat – niska emisja czyli powietrze okiem naukowca
Koło: Koło Naukowe Ochrony Środowiska
Prowadzący: Maciej Kwiatkowski
Typ zajęć: Wykład
Opis: (kliknij aby rozwinąć)
Szczęście jest wtedy, gdy okazja spotyka się z przygotowaniem
Koło: Koło Naukowe Zarządzania Projektami PMArt
Prowadzący: Adam Rułka
Typ zajęć: Wykład
Opis: (kliknij aby rozwinąć)
Godzina 11:15
Odlot Małolatów, czyli Pierwsza Pomoc na imprezie
Koło: Europejskie Stowarzyszenie Studentów Medycyny EMSA w Warszawie
Prowadzący: Magdalena Jabłońska
Typ zajęć: Wykład
Opis: (kliknij aby rozwinąć)
Witaminki, witaminki dla chłopczyka i dziewczynki!
Koło: Koło Naukowe „Free Radicals”
Prowadzący: Patrycja Pawłowska, Ewa Nawrocka, Paulina Ciechowicz, Paulina Plata, Joanna Eifler, Igor Jaworski
Typ zajęć: Warsztat
Opis: (kliknij aby rozwinąć)
Uwaga hejt! Jak poradzić sobie z mową nienawiści w Internecie?
Koło: Koło Naukowe „Krytyki Medialnej”
Prowadzący: Justyna Dąbrowska, Aleksandra Łęcka
Typ zajęć: Wykład
Opis: (kliknij aby rozwinąć)
Godzina 12:15
Rola współczesnej inżynierii w medycynie
Koło: Studenckie Koło Naukowe Biomechaniki i Inżynierii Biomedycznej „BioMech”
Prowadzący: Maciej Stasiło
Typ zajęć: Wykład
Opis: (kliknij aby rozwinąć)
Wykład otwierający: Udział pracowników i studentów Wydziału Geodezji i Kartografii PW w badaniach polarnych
Jednostka: Wydział Geodezji i Kartografii Politechniki Warszawskiej
Prowadzący: dr hab. inż. Andrzej Pachuta, prof PW
Godzina 13:15
Nanotechnologia - co ma wspólnego lek na raka z klockami LEGO?
Koło: Koło Naukowe Inżynierii Procesowej i Chemicznej
Prowadzący: Agata Grudzień
Typ zajęć: Wykład
Opis: (kliknij aby rozwinąć)
Witaminki, witaminki dla chłopczyka i dziewczynki!
Koło: Koło Naukowe „Free Radicals”
Prowadzący: Patrycja Pawłowska, Ewa Nawrocka, Paulina Ciechowicz, Paulina Plata, Joanna Eifler, Igor Jaworski
Typ zajęć: Warsztat
Opis: (kliknij aby rozwinąć)
Godzina 14:15
Chemia w świecie bajek
Koło: Płockie Naukowe Koło Chemików
Prowadzący: Paulina Pięta
Typ zajęć: Wykład
Opis: (kliknij aby rozwinąć)
Dlaczego samoloty latają?
Koło: KN Aerodynamiki Pojazdów
Prowadzący: Natalia Strawa
Typ zajęć: Warsztat

Czas trwania: 2h

Opis: (kliknij aby rozwinąć)
Godzina 15:15
Jak stworzyć dom dla zwierzęcia, które ma już dom?- utrzymanie ślimaków afrykańskich
Koło: Międzywydziałowe Koło Naukowe Biologów
Prowadzący: Anna Kacprzyk
Typ zajęć: Wykład
Opis: (kliknij aby rozwinąć)

Program zajęć na niedzielę, 24 kwietnia

Godzina 10:15
Lot balonem
Koło: Koło Naukowe Zarządzania Projektami PMArt
Prowadzący: Monika Owczarek, Marta Kądziela
Typ zajęć: Warsztat

Czas trwania: 2 godziny

Opis: (kliknij aby rozwinąć)
Ciekawostki dietetyczne, które zmienią Twoje życie!
Koło: Studenckie Koło Naukowe przy Klinice Chirurgii Ogólnej i Żywienia Klinicznego
Prowadzący: Krzysztof Piątkowski, Kinga Kiniewska
Typ zajęć: Wykład
Opis: (kliknij aby rozwinąć)
Być ekologiem w przyjaźni z Bogiem
Koło: Koło Naukowe Katechetyków
Prowadzący: Aneta Rayzacher-Majewska
Typ zajęć: Warsztat

Czas trwania: 2 godziny

Opis: (kliknij aby rozwinąć)
Destylacja na obcasach, miareczkowanie w spódnicy, czyli o kobietach w chemii na przestrzeni dziejów
Koło: Chemiczne Koło Naukowe „Flogiston”
Prowadzący: Agnieszka Stępniewska
Typ zajęć: Wykład
Opis: (kliknij aby rozwinąć)
Godzina 11:15
Badanie Wszechświata – o tym jak powstał, z czego się składa i w jaki sposób do tego doszliśmy.
Koło: Studenckie Koło Astronautyczne
Prowadzący: Michał Hałoń
Typ zajęć: Wykład
Opis: (kliknij aby rozwinąć)
Zobacz DNA na własne oczy!
Koło: Koło Naukowe Genetyki i Epigenetyki
Prowadzący: Aleksandra Masłowska
Typ zajęć: Warsztat
Opis: (kliknij aby rozwinąć)
Godzina 12:15
Hodowla in vitro roślin leczniczych w teorii i praktyce
Koło: SKN „Herba”
Prowadzący: Kamil Szala
Typ zajęć: Warsztat
Opis: (kliknij aby rozwinąć)
Co w trawie piszczy, czyli na czym i co gra polski świerszcz. O tradycjach muzycznych Polski – tańcach, instrumentach i pieśniach.
Koło: Koło Naukowe Etnomuzykologii
Prowadzący: Olga Kozieł
Typ zajęć: Wykład
Opis: (kliknij aby rozwinąć)
Godzina 13:15
Zorganizuj konferencję
Koło: Koło Naukowe Zarządzania Projektami PMArt
Prowadzący: Łukasz Skrzos
Typ zajęć: Warsztat

Czas trwania: 2h

Opis: (kliknij aby rozwinąć)
Sokolnictwo, wyjątkowe hobby – czyli o niezwykłej współpracy człowieka z ptakiem drapieżnym
Koło: Koło Naukowe „Aves”
Prowadzący: Renáta Tobolová
Typ zajęć: Wykład
Opis: (kliknij aby rozwinąć)
Zobacz DNA na własne oczy!
Koło: Koło Naukowe Genetyki i Epigenetyki
Prowadzący: Aleksandra Masłowska
Typ zajęć: Warsztat
Opis: (kliknij aby rozwinąć)
Alternatywna historia świata
Koło: Chemiczne Koło Naukowe „Flogiston”
Prowadzący: Krzysztof Kaszewski
Typ zajęć: Wykład
Opis: (kliknij aby rozwinąć)
Godzina 14:15
Życie codzienne na Bliskim Wschodzie w czasach Jezusa
Koło: Koło Naukowe Studentów Turystyki Krajów Biblijnych
Prowadzący: Paulina Szymańska, Ewa Skóra
Typ zajęć: Wykład
Opis: (kliknij aby rozwinąć)
Relacja zieleni i architektury w krajobrazie
Koło: Koło Naukowe Architektów Krajobrazu
Prowadzący: Zuzanna Dąbala
Typ zajęć: Warsztat
Opis: (kliknij aby rozwinąć)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.