Warsztaty Kraków – Skołowany Weekend kwiecień 2018

Warsztaty Kraków

Szkoły podstawowe klasy 4-6Szkoła podstawowa klasy 7-8 + oddziały gimnazjalneSzkoła średnia
Indie. Historia Ramy i Sity.
Koło:   Koło Naukowe Porównawczych Studiów Cywilizacji, UJ
Prowadzący: Klaudia Jarek
Godzina: 
14.00 – 14.45 oraz 15.00 – 15.45
Sala: 1.26s B-8
Opis: (kliknij aby zobaczyć abstrakt)
Warsztaty norigae
Koło: Koło Naukowe Porównawczych Studiów Cywilizacji, UJ
Prowadzący:  Karolina Mirek
Godzina: 13.00 – 13.45
Sala: 0.18a B-8
Opis: (kliknij aby zobaczyć abstrakt)
Alfabety świata
Koło: Koło Naukowe Porównawczych Studiów Cywilizacji i Koło Naukowe Około, UJ
Prowadzący:  Igor Łataś
Godzina: 13.00 – 13.45 oraz 14.00 – 14.45
Sala: 3.21s B-8
Opis: (kliknij aby zobaczyć abstrakt)
Nauka alfabetu runicznego
Koło: Koło Naukowe Porównawczych Studiów Cywilizacj, UJ
Prowadzący:  Anna Maria Czarnecka
Godzina: 11.00 – 11.45 oraz 12.00 – 12.45
Sala: 3.21s B-8
Opis: (kliknij aby zobaczyć abstrakt)

 

Kolory żywności
Koło: Koło Bromatologiczne, UJ
Prowadzący:  Aneta Kaczor, Sławek Łudzik, Gabriela Domaradzka
Godzina: 11.00 – 12.45; 13.00 – 14.45; 15.00 – 16.45
Sala: 2.19s B-8
Opis: (kliknij aby zobaczyć abstrakt)
Być zdrowym, sprawnym i pięknym
Koło:  Koło Bromatologiczne, UJ
Prowadzący:  Aneta Kaczor, Ewelina Sadowska
Godzina: 
11.00 – 12.45; 13.00 – 14.45; 15.00 – 16.45
Sala: 
2.18s B-8
Opis: (kliknij aby zobaczyć abstrakt)
Warsztaty norigae
Koło: Koło Naukowe Porównawczych Studiów Cywilizacji, UJ
Prowadzący:  Karolina Mirek
Godzina: 13.00 – 13.45
Sala: 0.18a B-8
Opis: (kliknij aby zobaczyć abstrakt)
Alfabety świata
Koło: Koło Naukowe Porównawczych Studiów Cywilizacji i Koło Naukowe Około, UJ
Prowadzący:  Igor Łataś
Godzina: 13.00 – 13.45 oraz 14.00 – 14.45
Sala: 3.21s B-8
Opis: (kliknij aby zobaczyć abstrakt)
Nauka alfabetu runicznego
Koło: Koło Naukowe Porównawczych Studiów Cywilizacj, UJ
Prowadzący:  Anna Maria Czarnecka
Godzina: 11.00 – 11.45 oraz 12.00 – 12.45
Sala: 3.21s B-8
Opis: (kliknij aby zobaczyć abstrakt)
Algorytmy grafowe w praktyce
Koło:  Koło Naukowe Matematyków Dyskretnych „Żmirłacz”
Prowadzący:  Maciej Dobrzański, Paweł Dyrlaga, Maciej Gabryś
Godzina: szczegóły wkrótce
Sala: 1.24 B-8
Opis: (kliknij aby zobaczyć abstrakt)
Kolory żywności
Koło: Koło Bromatologiczne, UJ
Prowadzący:  Aneta Kaczor, Sławek Łudzik, Gabriela Domaradzka
Godzina: 11.00 – 12.45; 13.00 – 14.45; 15.00 – 16.45
Sala: 2.19s B-8
Opis: (kliknij aby zobaczyć abstrakt)
Być zdrowym, sprawnym i pięknym
Koło:  Koło Bromatologiczne, UJ
Prowadzący:  Aneta Kaczor, Ewelina Sadowska
Godzina: 
11.00 – 12.45; 13.00 – 14.45; 15.00 – 16.45
Sala: 
2.18s B-8
Opis: (kliknij aby zobaczyć abstrakt)
Warsztaty norigae
Koło: Koło Naukowe Porównawczych Studiów Cywilizacji, UJ
Prowadzący:  Karolina Mirek
Godzina: 13.00 – 13.45
Sala: 0.18a B-8
Opis: (kliknij aby zobaczyć abstrakt)
Alfabety świata
Koło: Koło Naukowe Porównawczych Studiów Cywilizacji i Koło Naukowe Około, UJ
Prowadzący:  Igor Łataś
Godzina: 13.00 – 13.45 oraz 14.00 – 14.45
Sala: 3.21s B-8
Opis: (kliknij aby zobaczyć abstrakt)
Rola gier w kulturze – Od homo samiens po homo ludens
Koło: Koło Naukowe Około, UJ
Prowadzący:  Gabriela Zubek
Godzina: 13.00 – 13.45
Sala: 1.26s B-8
Opis: (kliknij aby zobaczyć abstrakt)
Algorytmy grafowe w praktyce
Koło:  Koło Naukowe Matematyków Dyskretnych „Żmirłacz”
Prowadzący:  Maciej Dobrzański, Paweł Dyrlaga, Maciej Gabryś
Godzina: szczegóły wkrótce
Sala: 1.24 B-8
Opis: (kliknij aby zobaczyć abstrakt)