Wykłady Kraków

Szkoła podstawowa klasy 4-6Szkoła podstawowa klasy 7-8 + oddziały gimnazjalneSzkoła średnia
Jak zrobić baterię? Czyli technologia ogniw w pigułce.
Koło:  Koło Naukowe Hydrogenium, AGH
Prowadzący: Weronika Sordyl, Weronika Buchała, Michał Góra
Godzina: 11.00 – 11.45
Sala: 0.10B B-8
Opis: (kliknij aby zobaczyć abstrakt)
Poznaj daleką cywilizację
Koło: Koło Naukowe Około, UJ
Prowadzący: Magdalena Placek, Teofila Siewko, Igor Łataś, Karolina Mirek
Godzina: 11.00 – 11.45 oraz 12.00 – 12.45
Sala: 1.26s B-8
Opis: (kliknij aby zobaczyć abstrakt)
Wydziałowe Rocket Science
Koło: Koło Naukowe Nucleus, AGH
Prowadzący: Michał Kula
Godzina: 13.00 – 13.45 oraz 14.00 – 14.45
Sala: 0.10B B-8
Opis: (kliknij aby zobaczyć abstrakt)
Ferrofluidy i ich nietypowe zastosowanie
Koło: Koło Naukowe Metaloznawców, AGH
Prowadzący: Olga Penkala
Godzina: 13.00 – 13.45
Sala: 3.22s B-8
Opis: (kliknij aby zobaczyć abstrakt)
''Ale on już jest odpalony'', czyli jak zrobić zasilanie do elektrycznego motocykla
Koło:  Koło Naukowe  Hydrogenium, AGH
Prowadzący:  Sławomir Kot, Marek Żuchowicz, Gabriela Ważny
Godzina: 11.00 – 11.45
Sala: 0.1 B-6
Opis: (kliknij aby zobaczyć abstrakt)
Jak zrobić baterię? Czyli technologia ogniw w pigułce.
Koło:  Koło Naukowe Hydrogenium, AGH
Prowadzący: Weronika Sordyl, Weronika Buchała, Michał Góra
Godzina: 11.00 – 11.45
Sala: 0.10B B-8
Opis: (kliknij aby zobaczyć abstrakt)
Poznaj daleką cywilizację
Koło: Koło Naukowe Około, UJ
Prowadzący: Magdalena Placek, Teofila Siewko, Igor Łataś, Karolina Mirek
Godzina: 11.00 – 11.45 oraz 12.00 – 12.45
Sala: 1.26s B-8
Opis: (kliknij aby zobaczyć abstrakt)
10 ciekawostek o Tamil Nadu, o których nie miałeś pojęcia
Koło:  Koło Naukowe OKoło, UJ
Prowadzący:  Magdalena Placek
Godzina: 12.00 – 12.45
Sala: 0.10A B-8
Opis: (kliknij aby zobaczyć abstrakt)
Zderzenie cywilizacji
Koło:   Koło Naukowe Porównawczych Studiów Cywilizacji, UJ
Prowadzący:  Igor Łataś
Godzina: 14.00 – 14.45
Sala: 0.10A B-8
Opis: (kliknij aby zobaczyć abstrakt)
Wydziałowe Rocket Science
Koło: Koło Naukowe Nucleus, AGH
Prowadzący: Michał Kula
Godzina: 13.00 – 13.45 oraz 14.00 – 14.45
Sala: 0.10B B-8
Opis: (kliknij aby zobaczyć abstrakt)
Ferrofluidy i ich nietypowe zastosowanie
Koło: Koło Naukowe Metaloznawców, AGH
Prowadzący: Olga Penkala
Godzina: 13.00 – 13.45
Sala: 3.22s B-8
Opis: (kliknij aby zobaczyć abstrakt)
Piękna strona węgla - kosmetyki naturalne
Koło:   Koło Naukowe  Indygo, AGH
Prowadzący:  dr inż Bogdan Samojeden
Godzina: 12.00 – 13.00
Sala: 0.18a B-8

Opis: (kliknij aby zobaczyć abstrakt)
Ale faza!
Koło:   KN Ceramit, AGH
Prowadzący:  Nikodem Chmielewski, Jan Gołba
Godzina: 12.00 – 12.45
Sala: 0.10B B-8
Opis: (kliknij aby zobaczyć abstrakt)
Roztwory Potwory
Koło: Chemiczne Koło Naukowe „Flogiston”, PW
Prowadzący:  Krzysztof Kaszewski
Godzina: 11.00 – 11.45
Sala: 0.18a B-8
Opis: (kliknij aby zobaczyć abstrakt)
''Ale on już jest odpalony'', czyli jak zrobić zasilanie do elektrycznego motocykla
Koło:  Koło Naukowe  Hydrogenium, AGH
Prowadzący:  Sławomir Kot, Marek Żuchowicz, Gabriela Ważny
Godzina: 11.00 – 11.45
Sala: 0.1 B-6
Opis: (kliknij aby zobaczyć abstrakt)
Jak powstają nowe leki? Kilka słów o farmacji.
Koło: Koło Chemii Medycznej, UJ
Prowadzący:  Aneta Kaczor
Godzina: 11.00 – 11.45
Sala: 0.10A B-8
Opis: (kliknij aby zobaczyć abstrakt)
Niekończąca się historia, czyli o procesach oscylacyjnych
Koło: Chemiczne Koło Naukowe „Flogiston”, PW
Prowadzący:  Adam Mamot
Godzina: 13.00 – 13.45
Sala: 0.10A B-8
Opis: (kliknij aby zobaczyć abstrakt)
Jak zrobić baterię? Czyli technologia ogniw w pigułce.
Koło:  Koło Naukowe Hydrogenium, AGH
Prowadzący: Weronika Sordyl, Weronika Buchała, Michał Góra
Godzina: 11.00 – 11.45
Sala: 0.10B B-8
Opis: (kliknij aby zobaczyć abstrakt)
10 ciekawostek o Tamil Nadu, o których nie miałeś pojęcia
Koło:  Koło Naukowe OKoło, UJ
Prowadzący:  Magdalena Placek
Godzina: 12.00 – 12.45
Sala: 0.10A B-8
Opis: (kliknij aby zobaczyć abstrakt)
Zderzenie cywilizacji
Koło:   Koło Naukowe Porównawczych Studiów Cywilizacji, UJ
Prowadzący:  Igor Łataś
Godzina: 14.00 – 14.45
Sala: 0.10A B-8
Opis: (kliknij aby zobaczyć abstrakt)
Budowa bolidu i Formuła Student
Koło: AGH Racing
Prowadzący:  Gabriel Partyka
Godzina: 11.00 – 11.45 oraz 12.00 – 12.45
Sala: 1.11a B-8
Opis: (kliknij aby zobaczyć abstrakt)
Wydziałowe Rocket Science
Koło: Koło Naukowe Nucleus, AGH
Prowadzący: Michał Kula
Godzina: 13.00 – 13.45 oraz 14.00 – 14.45
Sala: 0.10B B-8
Opis: (kliknij aby zobaczyć abstrakt)
Aerodynamika Samochodów Wyścigowych
Koło:   AGH Racing
Prowadzący:   Jan Kowalczyk
Godzina: 13.00 – 13.45 oraz 14.00 – 14.45
Sala: 1.11a B-8
Opis: (kliknij aby zobaczyć abstrakt)
System operacyjny od podszewki
Koło: Koło Naukowe Elektroników, AGH
Prowadzący:  Piotr Rzeszut
Godzina: 15.00 – 15.45
Sala: 1.11a B-8
Opis: (kliknij aby zobaczyć abstrakt)
Kawa dla chemika! Raz!
Koło: Chemiczne Koło Naukowe „Flogiston”, PW
Prowadzący:  Krzysztof Grzelak
Godzina: 12.00 – 12.45
Sala: 0.1 B-6
Opis: (kliknij aby zobaczyć abstrakt)
Materiały przyszłości
Koło:   KN Metaloznawców, AGH
Prowadzący: Olaf Smoląg
Godzina: 11.00 – 11.45
Sala: 3.22s B-8
Opis: (kliknij aby zobaczyć abstrakt)
Archeometalurgia - wczesnośredniowieczna technologia strącania ołowiu żelazem
Koło:   KN Metaloznawców, AGH
Prowadzący:  Joanna Węgrzyn
Godzina: 12.00 – 12.45
Sala: 3.22s B-8
Opis: (kliknij aby zobaczyć abstrakt)
Ferrofluidy i ich nietypowe zastosowanie
Koło: Koło Naukowe Metaloznawców, AGH
Prowadzący: Olga Penkala
Godzina: 13.00 – 13.45
Sala: 3.22s B-8
Opis: (kliknij aby zobaczyć abstrakt)